Çılgın Kelimeler - Kelime Arama Oyunu

Resfebe Zihin Oyunları-resimli kelime bulmaca oyunumuzu yayınladık.

Oyun Resfebe tekniğini kullanarak oluşturulan tam 504 soruya sahiptir.
Resfebe-Zihin oyunları oyunuyla ilgili ve bundan sonra diğer oyunlarla ilgili yardım alabileceğiniz facebook grubuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Resfebe-zihin oyunları oyununun cevaplarına bu grupta oyunu oynayan ve bitiren oyuncular tarafından ulaşabilirsiniz.
Emor Games Oyun Destek Facebook Grubu
Oyunumuza buradan ulaşabilirsiniz.
Oynanış Videosu:

Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Oyunun Facebook grubuna ulaşarak öğrenmek istediğiniz soruları oyunu oynayan ve bitiren kişilerden alabilirsiniz İyi oyunlar dileriz.
   Facebook grubu:https://www.facebook.com/groups/417288371969862/

   Sil
 2. Güncelleme olacakmı resfebe oyununda bekliyoruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyunun 2. versiyonu için çalışmalarımız sürmekte bunun dışında kelime ve zeka oyunları projelerimiz var bizi bu sayfadan, facebook grubundan veya Play Store'a Emor Games Studio yazarak ulaşabilirsiniz iyi oyunlar.

   Sil
 3. Harika bir oyun. Bence tek eksiği girdiğiniz kelimeye ait harfler yanlış olduğunda tek tek silememeniz. Bir harf hatası için komple kelimeyi temizlemek zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca geçtiğiniz bölümlere geri dönemiyorsunuz. Belkide ben bilemiyorumdur. Tebrik ediyorum emeği geçenleri.

  YanıtlaSil
 4. Tskler Göksel bey oyunu sevdiklerinizle paylaşırsanız bize bir nebze katkıda bulunmuş olursunuz iyi oyunlar.

  YanıtlaSil
 5. Güzel ve degisik bir oyun. Devamının gelmesini bekliyorum sabırsızlıkla

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlginiz için Teşekkür ederiz, Oyunun 2. versiyonu için çalışmalarımız sürmekte bunun dışında kelime ve zeka oyunları projelerimiz var bizi bu sayfadan, facebook grubundan veya Play Store'a Emor Games Studio yazarak ulaşabilirsiniz iyi oyunlar.

   Sil

Yorum Gönder